ייעוץ אסטרטגי – כך תבנה אסטרטגיה עסקית מוצלחת

ייעוץ אסטרטגי – כך תבנה אסטרטגיה עסקית מוצלחת

חברות ייעוץ אסטרטגי - סורוצקי ייעוץ עסקיייעוץ אסטרטגי הוא היכולת לזהות נקודות מפנה בהתפתחות הארגון, ולטפס לעבר המטרה תוך כדי התחשבות בהן, בניית אסטרטגיה עסקית ומתן מענה בר יישום לקשיים בהם עלולים להיתקל בדרך.

הייעוץ האסטרטגי שלנו, אינו מלווה בגרפים עם פרבולות ו- SWOT למיניהם, אלא אבחון עסקי-אסטרטגי מעמיק שמבוצע על ידי יועץ אסטרטגי מנוסה, שביישומו יש את ה- "real why" שגורם לעצירת העסק, התכנית שבאה לאחריה, מבוססת טיפול נקודתי בגורם שנמצא כי מונע גדילה בעסק, ובכך אנו מצליחים "לשחרר את הרצועה" שמונעת מן העסק להמשיך ביצירה ובעשייה.

הדברים החשובים ביותר הם להטמיע את דרכי הפעולה אצל העובדים וההנהלה.

ישנם מספר רב של חברות ייעוץ אסטרטגי, אך אנו בתור חברת ייעוץ אסטרטגי המלווה אתכם את התהליך, שמים דגש על הטמעת המדיניות עמוק בתוך העסק כדי שגם בלעדינו, תוכלו ליישם את הדברים.

אלו פעולות שנשמעות פשוטות אך דורשות שיתוף פעולה מלא מצד העובדים וחברי ההנהלה מול חברת ייעוץ אסטרטגי , וכשזה קורה, זה כל כך נפלא לראות איך התחלנו ואיפה החברה נמצאת כעבור מספר בודד של חודשים!

אסטרטגיה עסקית בעזרת יועץ אסטרטגי מנוסה

תכנון אסטרטגיה עסקית בעזרת חברת ייעוץ אסטרטגי מתחיל ברעיון של איך העסק נראה בעיניי הבעלים, תמונה מפורטת של כל מה שצריך להיות שם.

לאחר מכן, יועץ אסטרטגי מטעמנו עורך רשימה מדויקת עד רמת ה"מה עושים מחר בבוקר" והכול כדי להביא את המצב הרצוי לידי מימוש במהירות המרבית.

ייעוץ אסטרטגי לחברות וארגונים

סורוצקי ייעוץ עסקי מעניקה אסטרטגיה עסקית לחברות רבות בישראל, במידה ואתם חשים צורך בבניית אסטרטגיה לעסק שלכם,

צרו איתנו קשר בטלפון 08-6551556 או מלאו את הטופס שמולכם,

 

נשמח לשמוע מכם, סורוצקי ייעוץ עסקי

תגיות: , , , , , ,

מאמרים נוספים בנושא

כיצד לנצח עסקית את משבר הקורונה
כיצד לנצח עסקית את משבר הקורונה

ראה עוד
ייעוץ עסקי זה לא לתת עצות וללכת
ייעוץ עסקי זה לא לתת עצות וללכת

ראה עוד
עדיף לקבל "לא" מאשר לא לקבל תשובה בכלל
עדיף לקבל "לא" מאשר לא לקבל תשובה בכלל

ראה עוד