5 טיפים לגיוס העובד המושלם

5 טיפים לגיוס העובד המושלם
 1. חשוב בגדול: כמות גדולה של מועמדים תביא לך בתוכה את המועמד שאתה מחפש. אל תחסוך על הוצאות פרסום, כי גיוס עובד לא מתאים יעלה לך הרבה יותר. כדי לסנן את המועמדים בצורה הטובה ביותר, חשוב לקבל כמה שיותר מידע מהימן על המועמד, בנוסף לקורות החיים ולראיון, לכן חשוב מאוד ליישם בנוסף את הטיפים הבאים:
 2. תישאול מעסיקים קודמים: חשוב לברר עם מעסיקים קודמים של המועמד מה הרשמים שלהם ממנו בתור עובד, וכן לברר בעדינות מה מערכת היחסים ביניהם מעבר ליחסי עובד-מעביד. אם למשל יסתבר שהם גם קרובי משפחה, אז אתה יכול להסיק מכך שהתשובות שתקבל יהיו מראש משחק מכור. שאל שאלות על רמת התפוקה של המועמד, כמה זמן הוא עבד שם, למה הוא עזב וכו'.
 3. היעזר בדוקטור גוגל וברשתות החברתיות: אל תתבייש לחפש את המועמד שלך אונליין. תתפלא כמה שלדים אתה יכול למצוא בארונות של גוגל, יוטיוב, פייסבוק וכו'.
 4. היעזר במבחני גיוס לסינון איכותי ואובייקטיבי: יש מספר דרכים לסנן מועמדים באופן אובייקטיבי. החברות הגדולות באופן מסורתי פונות למרכזי הערכה, שבהן המועמד עובר תהליכי מיון שלעיתים לוקחים מספר ימים, והעלויות הן בהתאם. כיום יש דרכים מהירות, פשוטות ואמינות לבחינת המועמדים אונליין. חברת יו-טסט מפעילה אתר כזה שנקרא YouTest.online. האתר מאפשר לשלוח למועמד דרך האינטרנט מגוון מבחנים ובכך מעלה דראסטית את הסיכוי לאתר את העובדים המתאימים – כפי שמוסבר בטיפ הבא.
 5. חמשת הדברים שהכי חשוב לבחון אצל המועמד:
 • רמת אמינות
  (חשוב בכל תפקיד, במיוחד במכירות – איש מכירות טוב חייב להיות ישר עם הלקוחות, אחרת בטווח הארוך יפגע במוניטין של העסק, יתדרדר בתפוקה שלו – ובנוסף, מי שלא ישר עם הלקוחות שלך לא יהיה ישר גם איתך).
 • רמת אחריות
 • כמה נכונות יש לעובד להגדיל ראש?
 • כמה הוא מרגיש שהוא בשליטה על תפקידו על חייו התעסוקתיים?
 • יכולת לפתור בעיות (אינטליגנציה)
  במיוחד אנשי מכירות ומנהלים חייבים להיות בעלי אינטליגנציה גבוהה אחרת לא יצליחו בתפקידתם.
 • רמת המוטבציה לייצר
  (הכוונה היא לייצר מוצרים אמיתיים בערך ערך, באיכות ובכמות לעומת להיראות עסוק)

לחצו על הלינק: youtest.online אנו ממליצים על אתר זה כדי למצוא את העובד המושלם.

מאמרים נוספים בנושא

6 שלבי המכירה
6 שלבי המכירה

ראה עוד
איך כותבים תוכן שיווקי? (בענף העיצוב, האדריכלות והבנייה)
איך כותבים תוכן שיווקי? (בענף העיצוב, האדריכלות והבנייה)

ראה עוד
גדלים לפייסבוק ולאינסטגרם
גדלים לפייסבוק ולאינסטגרם

ראה עוד
WhatsApp
היי זאת נטע :-)
אפשר לתת לך הצעה טובה לשיווק העסק שלך?