מי אנחנו

יגאל סורוצקי יועץ עסקי
יגאל סורוצקי מנכ"ל

סורוצקי ייעוץ עסקי

הי, נעים מאוד אני יגאל.
אני נותן שירותי ייעוץ עסקי משנת 2005.
הסיבה האמתית שאשתי ואני עוסקים בעזרה לעסקים היא העניין הגדול שיש לנו בעזרה לאנשים ובלגרום להם לפרוח ולשגשג.

רוב לקוחותינו הם אנשי מקצוע מעולים – לא מנהלים מיומנים.

הלקוחות הראשונים שלי היו אדריכלים, ואנו עובדים ביחד עד היום. כשהתחלנו לגדול כחברת ייעוץ כמחצית המלקוחותינו היו מענף העיצוב והבנייה ולפני כעשור החלטנו שאנו מתמקדים בענף זה. זה התחיל מתוך איזושהי חיבה שנוצרה לנטע ולי אל העסקים האלו, אם זה סוג האנשים שעובדים בתחום, העסקאות שבניגוד לזוג נעליים הן בדרך כלל בנפח דרסטית גדול יותר כו'.

היום זו ההתמחות שלנו וכיועצים עסקיים היא למעשה בבעלותי גם חברת מטבחים מצליחה וריווחית באזור השפלה. העבודה שלנו מתאפיינת בכך שבעצם אנו לא נותנים עצות אלא ממש מוציאים לפועל תוכנית עסקית שבאה לפתור את הבעייה הנפוצה ביותר בתחום – דו"חות ריווחיים וחשבון בנק לוחץ…

אחוז הלקוחות שלנו שממשיכים איתנו לחוזה הבא הוא ממש גבוה – יותר מ-75%, כנראה כי בדרך כלל הבעיה העיקרית נפתרת כבר במהלך השנה הראשונה לעבודה יחד. אנחנו עובדים בשיטות סדורות שגורמות לשיווק להשיג את התוצאות שהוא צריך להשיג כשאנו משקיעים בו מאמצים ותקציבים. למעשה אני מתלוצץ עם לקוחותיי שאני בוגד באשתי אך ורק עם אקסל ועם הארלי דייוידסון 🙂

כח האדם שלנו נבחר ביכולתו לנהל ולהוציא לפועל תהליכים ולא בכמה הוא מנומס. השאלה שאני שואל את עצמי לפני שאני שוכר עובד היא: "האם הייתי עושה את מה שהוא אומר לי לעשות?".

אנו מאמינים שכשלבעל העסק ישנן בעיות שונות בחייו זה לרוב משפיע על יכולתו לנהל את העסק ולקדם אותו ולכן גם נושא זה – חייו האישיים – נלקח תחת אחריותנו במידת הצורך בכדי לעזור לך לטפל במה שדורש טיפול.

מגיע גם לך לפרוח ולשגשג!

נטע סורוצקי יועצת עסקית
נטע סורוצקי סמנכ"לית שיווק

מהי עבודתינו

עבודתינו היא כמובן רוחבית, אך מסתכמת בשורה תחתונה אחת – הגדלת מחזורים ורווחיות של עסקים ושישארו יציבים לאורך זמן. כמובן שכדי שזה יקרה נדרש ניהול על פי סטטיסטיקות, יכולת מכירה טובה, שיווק יעיל, תקשורת טובה בין כל חברי הצוות, יעדים משותפים, ניהול הכספים בצורה טובה ועוד ועוד. המטרה שלנו היא – הבאה לכושר פירעון גבוה! כלומר יתרת מזומנים בשפע. בשלב הראשוני אנחנו עורכים פגישת היכרות שמבצעים בה אבחון עסקי ראשוני. פגישה זאת ניתנת כשירות מקדים וללא עלות.

לאחר האבחון תהיה בידינו התוכנית הראשונית לטיפול במצב, הסיבה האמיתית לכך שעסק לא רווחי או תקוע. אנחנו מגיעים לבית העסק אחת לשבוע, נותנים ידע ודואגים ליישום על ידי הבעלים והעובדים.

סורוצקי יעוץ עסקי בע"מ פועלת ברשיון של התאגיד הגדול בעולם לייעוץ עסקי – WISE.

מה זה WISE?

אנו עובדים לפי השיטה הניהולית של WISE ,WISE הינו איגוד יועצים עסקיים הגדול בעולם המונה מאות סניפים ברחבי העולם. למעלה מ-300,000 חברות בארץ ובעולם מקבלות יעוץ לפי שיטה זו, ביניהם: קוקה קולה, מרצדס, ג'נרל אלקטריק, מקדונלדס,SONY ועוד עסקים קטנים ובינוניים נוספים. טכנולוגיית הניהול של WISE נכתבה במשך שלושה עשורים על ידי החוקר והפילוסוף ל.רון האברד.

היא מדוייקת להפליא ויישום שלה מבטיח התרחבות ואושר. המילים שלנו, יחד עם עבודה קשה וסבלנות, הופכות לכסף נזיל, באחריות!


WhatsApp
היי זאת נטע :-)
יש לך צורך בייעוץ עסקי או שיווקי?