טיפים
 • מה הלקוחות שלנו מספרים!

  גדלנו מאוד במחזור מאז שאנחנו עם סורוצקי.

  לא! תמצאו! יועצים! עסקיים! יותר! טובים!!!

  מובן!?

  תומר ושלומי, שיטה – עץ בידיים טובות

 • מה הלקוחות שלנו מספרים?

  בעזרתכם העלתי את כמות הפניות.
  אנחנו מוצפים.

  דניאל כהן, מנכ"ל חברת  A-Point מערכות

 • מה הלקוחות שלנו מספרים?

  מאז שאתם איתנו המצב במפעל
  הרבה יותר טוב.
  אתם עושים עבודה טובה
  וזה אדיר מבחינתי!

  אריק אלבז, מנכ"ל חברת  זדקה ארונות

מדוע עסקים צריכים שירותי ייעוץ עסקי

שירותי ייעוץ עסקי מוצעים כיום לכל עסק, המעוניין לשפר את ביצועיו, ללמוד להתנהל נכון וגם להגשים את מטרותיו. עסקים גדולים וגם קטנים, ובכל תחום, מוצאים את עצמם במהלך הדרך, ולעיתים כבר מיד לאחר פתיחתו, מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, עם תחרות רבה מול בתי העסק השונים וגם עם הוצאות כספיות שונות, שלעיתים כלל לא מתוכננות. התנהלות לא חכמה וראייה לא נכונה של המצב עשויים לגרור בעקבותיהם הפסדים קשים ובסופו של דבר גם את סגירתו של העסק. מדוע כדאי להיעזר בשירותי ייעוץ לעסקים? הנה כמה סיבות:

ניסיון של אנשי מקצוע רלוונטיים

לבוחרים באפשרות של ייעוץ ארגוני או עסקי מוצעים לא מעט יתרונות כחלק מהשירות הכללי. העוסקים בתחום הייעוץ העסקי מביאים איתם ניסיון רב מאד בתחום והכרות עם המערכות השונות. הם יודעים, לאור הידע שצברו לאורך השנים ועבודתם מול בתי העסק האחרים, כיצד נכון להתנהל כיום מבחינה עסקית ואיך אפשר להתמודד בהצלחה עם התחרות מול בתי העסק האחרים. הניסיון הזה לא קיים כאשר פותחים עסק חדש והוא יכול להוות יתרון משמעותי אם מנצלים אותו כהלכה.

ראייה כוללת של התחום

בין אם זה ייעוץ למנהלים או אולי פיתוח עסקי במסגרת שירותי הייעוץ, האפשרות להיעזר באנשי מקצוע בתחום מאפשרת לבעלי העסק החדש או הוותיק לראות את התחום מזוויות שונות וללמוד עליו לא מעט. לרוב אנו נוטים להתרכז רק בעניינים הקרובים לנו. ראייה כוללת יותר של העולם העסקי היא המפתח ללמוד כיצד להתנהל בו נכון וכיצד לשרוד בו גם בתקופות לא פשוטות.

חקירת הענפים והתחומים הקשורים לעסק

בעזרת שירותי ייעוץ אלה אפשר לחקור בצורה מקיפה ומעמיקה יותר את התחום הרלוונטי לעסק. את הדבר ניתן לעשות באמצעות קריאת מאמרים, מחקרים, מפגש עם אנשי מקצוע מאותו התחום, השתתפות בקורסים המספקים כלים שונים ועוד. חקירה זו הכרחית למי שרוצה לגדול וגם להצליח והיא מתאפשרת תודות להכוונתו של היועץ העסקי.

הדרכת מנהלים והנעת עובדים

בתי עסק מצליחים הם כאלה המנוהלים על ידי מנהלים מקצועיים וכן כאלה הדואגים לפעול נכון אל מול העובדים שלהם כדי להניעם להגיע להישגים טובים יותר. באמצעות שירותי הייעוץ לומדים כיצד להניע את העובדים וגם עוברים הדרכים, המיועדות למנהלים הבכירים. הדבר נעשה בהתאמה מלאה לצרכי החברה או העסק ותוך התייחסות לעבודה היום יומית הנדרשת מכל הדרגים המעורבים.