טיפים
 • מה הלקוחות שלנו מספרים!

  גדלנו מאוד במחזור מאז שאנחנו עם סורוצקי.

  לא! תמצאו! יועצים! עסקיים! יותר! טובים!!!

  מובן!?

  תומר ושלומי, שיטה – עץ בידיים טובות

 • מה הלקוחות שלנו מספרים?

  בעזרתכם העלתי את כמות הפניות.
  אנחנו מוצפים.

  דניאל כהן, מנכ"ל חברת  A-Point מערכות

 • מה הלקוחות שלנו מספרים?

  מאז שאתם איתנו המצב במפעל
  הרבה יותר טוב.
  אתם עושים עבודה טובה
  וזה אדיר מבחינתי!

  אריק אלבז, מנכ"ל חברת  זדקה ארונות

כיצד להפוך רעיון עסקי להצלחה כלכלית

אם אתם רוצים להפוך את הרעיון העסקי שלכם לעסק שמרוויח כסף, אתם צריכים לפעול לאט ובזהירות. אנשים רבים מוצאים את עצמם בהפסדים גדולים מאוד הכרוכים גם בנזק נפשי גדול ובפגיעה באגו, לאחר שהרעיון שלהם כשל לחלוטין. כיצד למנוע ממצב כזה לקרות? הנה כמה טיפים חשובים.

לבדוק לפי ההיגיון ולא לפי הרגשות

אם אתם רוצים לפתוח עסק חדש, אתם חייבים לפעול לפי ההיגיון. לעתים הרגשות שלנו סוחפים אותנו, כאשר אנו בטוחים שיש לנו רעיון מסוים שיהיה מושלם לקהל הרחב, למרות שבפועל הוא מעניין רק אותנו. יכול להיות שזו מסעדה עם גימיק די מיוחד שאין כמותו, אך בעיניכם זהו רעיון טוב בעיקר כי אתם הגיתם אותו. יכול להיות שאנשים אחרים לא יאהבו את הרעיון הזה ויאמרו לכם שאיש לא יהיה מוכן לשלם כדי להשתמש במוצריו או בשירותיו של עסק כזה. הוכחת היתכנות היא אחד המושגים הכי חשובים כאשר פותחים עסק חדש ולשם כך יש צורך לקבל ייעוץ.

פתיחת עסק זה עניין של מספרים

עוד טיפ חשוב שכל בעל עסק מתחיל חייב להפנים הוא שבעולם העסקי שולטים מספרים. כל חברת ייעוץ עסקי תאמר לכם את זה וכל ייעוץ פיננסי יספר לכם עד כמה חשוב להבין את כל הדו"חות הכספיים. אם אתם חושבים כי אסטרטגיה שיווקית היא החשובה ביותר וכמה מפגשים עם חברה בתחום ייעוץ ארגוני יהפכו את העסק שלכם למסודר, אתם טועים. זה בהחלט חשוב אך יש צורך להתנהל בצורה נכונה ושוטפת גם מול המספרים שהעסק מספק, להסיק מהם מסקנות ולהשתפר. גם השיווק שלכם צריך להיות שיווק חכם, הוא לא יכול להיות בזבני מדי והוא חייב להיעשות תוך פילוח קהל היעד.

רעיון עסקי להצלחה כלכלית

תצטרכו לשלם כדי לקבל את המידע

בכל תחום שבו תפעלו יש חברות שיכולות לעזור לכם. קשרי אדריכלים לאדריכלים מתחילים בדרכם העצמאית, חברות ייעוץ שיווקי וייעוץ פיננסי לעסקים בתחום המזון ובתחום הבילויים ועוד דוגמאות רבות. החברות הללו יכולות לקדם את העסק שלכם בצעדי ענק אל עבר המטרה. הבעיה היא שבעלי עסקים רבים אינם מעוניינים להוציא כסף בכיוון זה, בעיקר בתחילת הדרך כשיש הוצאות רבות. בכך למעשה הם פוגעים ברווחיות העסק ומבזבזים הרבה יותר בסופו של יום. בהתאם לכך, חשוב לעבוד עם חברות אלו כבר מהצעדים הראשונים, על מנת להיכנס לעולם העסקים ברגל ימין, בצורה בטוחה ויעילה יותר.

ראו גם: הגדלת מחזור מכירות